logo

Aktuality

29.06.2017
Hledáme nového kolegu na pozici DISPEČER do Slatiňan
Máte zájem pracovat u předního distributora průmyslových chemikálií a chemických specialit v České republice a na Slovensku? (více)
logoveletrh

Společnost je certifikována v programu Responsible Care

logo

Společnost je členem Svazu chemických obchodníků a distributorů České Republiky – SCHOD ČR

logo

Upozornění na změnu sortimentu v řadě výrobků Persteril®

Vážení obchodní přátelé,
dovolte, abychom Vás tímto informovali o změně v sortimentní řadě našeho výrobku Persteril®, ke které dojde ke konci letošního roku. Účinné složky tohoto biocidního přípravku podléhají povinnosti povolení podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 528/2012, o dodávání biocidních přípravků na trh a jejich používání. Datum podání žádosti o povolení je stanoveno na 1.10.2017. Pokud k tomuto datu nebude podána žádost o povolení, pak je možný doprodej biocidního přípravku po dobu 180 dní od tohoto termínu a doba použití stávajících zásob biocidního přípravku je stanovena na 365 dní od tohoto termínu.

Z důvodu značné administrativní náročnosti procesu registrace biocidního přípravku jsme se rozhodli zúžit sortimentní řadu Persteril® a ukončit v roce 2017 výrobu produktu Persteril® 36. Tento produkt budeme našim zákazníkům dodávat do konce roku 2017.

Jako náhradu pak bude možné bez problémů používat Persteril® 15 nebo Persteril® 4, které jsou již dnes v našem sortimentu a pro něž bude žádost o povolení podána.

V naprosté většině aplikací lze Persteril® 36 snadno nahradit produktem s nižší koncentrací kyseliny peroctové tak, že se upraví ředění konečného aplikačního roztoku pro dané použití. Nejčastěji tak bude náhradou Persteril® 15, ale může jí být i Persteril® 4. Rádi Vám s nalezením optimálního řešení náhrady za Persteril® 36 pro Vaše použití pomůžeme. Zároveň si u nás můžete vyžádat cenovou nabídku na zmíněné alternativní produkty.

Pokud byste potřebovali jakékoli další informace o produktu Persteril®, kontaktujte nás, prosím na e-mailu kult.marek@eurosarm.cz

 

Český běh žen s naší účastí

Dne 27. května jsme se rozhodly poměřit síly na Českém běhu žen, zúčastnily jsme se pátého ročníku a zkusily si pěti kilometrovou trať.

Běželo se na certifikované trati centrem třetího největšího města České republiky, jedinečného industriálního skvostu, města Ostravy.

Jako zástupkyně EURO - Šarmu jsme prožily a přežily nezapomenutelný závod s velkolepou atmosférou!

 

Zúčastnili jsme se EUROPEAN COATINGS SHOW 2017 a IN-COSMETICS GLOBAL 2017O

Vážení obchodní partneři, rádi bychom Vás informovali o naši účasti na veletrhu EUROPEAN COATINGS SHOW 2017, který se uskutečnil ve dnech 4. – 6. dubna 2017 v Norimberku.

V případě zájmu Vám rádi poskytneme více informací o portfoliu pro segment barev a nátěrů.

European Coating Show
European Coating Show - stánek Overlack
in-cosmetics

Rovněž jsme se zúčastnili veletrhu IN-COSMETICS GLOBAL 2017, který se uskutečnil ve dnech 4. – 6. dubna 2017 v Londýně.

Podělte se s námi o Vaše přání a možná právě my Vám nabídneme produkt, který zrovna hledáte.